Zobacz również

Porady

Komentarze


Ocena:
Julia

Rehavitae bardzo dobrze dobrało mi dietę, po której wreszcie widzę efekty. Nie muszę się tez katować, tylko jem pełnowartościowe, smaczne dania.

Daria

Od kilku miesięcy korzystam z porad dietetyka i wreszcie widzę efekty. Dieta na własną rękę nie przynosiła mi żadnych rezultatów.

Gosia

Odchudzanie z pomocą Elżbiety Noculak - dietetyka z Rzeszowa przynosi bardzo szybkie efekty. Mgr Elżbieta Noculak świadczy swoje usługi w zakresie terapii nadwagi i niedowagi, żywienia dzieci, a także żywienia w chorobach oraz w czasie ciąży. Dzięki tak doświadczonej pani dietetyk odchudzanie stało się nie tylko znacznie skuteczniejsze, ale również o wiele mniej dokuczliwe. Pani Elżbieta ułoży menu w sposób, który nie tylko pomoże schudnąć, ale również wyjątkowo korzystnie wpłynie na funkcjonowanie całego organizmu oraz zadba o odpowiednie samopoczucie, które jest niezwykle ważne w trakcie całego procesu. Jestem bardzo zadowolona tak życzliwym i ciepłym podejściem do pacjenta oraz efektami, która przyniosła mi odpowiednio dobrana dieta. Polecam

Najnowsze porady