Z Wave Pro

Z Wave Pro

Z Wave i Z Wave Pro to urządzenia wyprodukowane przez firmę Zimmer MedizinSysteme, która szczyci się 43-letnim doświadczeniem w tworzeniu tego typu sprzętu. Służą one do wykonywania zabiegów estetycznych z wykorzystaniem fali uderzeniowej, z której korzysta się obecnie coraz częściej. Doskonale sprawdza się w leczeniu zmian obecnych zarówno na skórze, jak i w jej wewnętrznych warstwach. 

Jeżeli chodzi o wykorzystanie fali uderzeniowej w dziedzinie medycyny estetycznej, najczęściej używana jest ona w celu redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, blizn, a także podczas drenażu limfatycznego. Doskonale sprawdza się również w połączeniu z terapią laserową, ultradźwiękami, falą radiową oraz kriolipolizą. To bardzo precyzyjna metoda, która może być stosowana zarówno w celach estetycznych, jak i leczniczych. Znakomicie radzi sobie między innymi z bólem spowodowanym zwyrodnieniami oraz urazami stawów. Daje spektakularne efekty niezależnie od celu, w jakim zostaje użyta, a korzystanie z niej jest całkowicie bezpieczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz specjalnego programowania, aparaty do terapii falą uderzeniową Z Wave i Z Wave Pro charakteryzują się niezawodnością oraz łatwością obsługi. Oba sprzęty posiadają certyfikat FDA, który stanowi gwarancję wysokiej jakości produktów, ich skuteczności oraz braku negatywnego wpływu urządzeń na zdrowie pacjentów. Potwierdza, że spełniły one wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, a wszystkie cechy urządzeń pozostają w zgodzie z normami. 

Działająca na terenie całej Polski firma Imeso Aesthetic zajmuje się nie tylko sprzedażą sprzętu służącego do terapii falą uderzeniową, ale również zapewnia serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Opiera się on na ścisłej współpracy z twórcami urządzeń, którzy podczas szkoleń przekazali firmie wiedzę niezbędną do odpowiedniego dbania o aparaty.

Komentarze pacjentów (2)
Medycyna Estetyczna Poznań
W naszym gabinecie używamy urządzeń z firmy Imeso - jestem baaardzo zadowolona z jakości obsługi firmy - doradztwo, pomoc itp... urządzenie samo w sobie dobrze działa - ale obsługa Pana Pawła jest na wagę złota !
Kinga
Zdecydowałam się, aby do mojego gabinetu medycyny estetycznej wprowadzić zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej, z której korzysta się obecnie coraz częściej. Doskonale sprawdza się w leczeniu zmian obecnych zarówno na skórze, jak i w jej wewnętrznych warstwach. Z Wave Pro wiem, że zabiegi, które wykonuję są bezpieczne oraz skuteczne. Każda klientka wychodzi zadowolona i z chęcią wraca ma powtórzenie zabiegu. Aparat do fali uderzeniowej został wyposażony w nowoczesny kompresor zaopatrzony w system emitowania wysokiej energii fal uderzeniowych. Generator elektromagnetyczny działa na zasadzie akceleratora balistycznego. Starsze rozwiązania w tym zakresie wykorzystywały sprężone powietrze, dlatego sprzęt do fali uderzeniowej ZWave Pro jest tak nowoczesny. Serdecznie polecam
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Oceń klinikę
jako pierwszy
Oceń klinikę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń klinikę
jako pierwszy

Skuteczną i bezpieczną alternatywą dla chirurgi...
Cienie pod oczami stanowią powszechny problem. Ni...
Każdy, kto choć raz w życiu próbował swoich s...
Dermapen to urządzenie elektryczne, które w spos...
Karboksyterapia i krolipoliza na czym polegają i ...
Suplementy diety z każdym rokiem stają się cora...