Centrum Stomatologiczne Perfekt MED

Miejsce
w Rankingu:
3
Centrum Stomatologiczne Perfekt MED
Plac Dąbrowskiego 12
00-055
tel: 48 22 826 60 60, 48 601 2 https://www.perfektmed.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 3

Szczegóły o klinice

Centrum Stomatologiczne Perfekt MED to profesjonalna klinika, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu stomatologii istnieje na rynku już od 1995 roku. Znajduje się w sercu Warszawy dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć również transportem miejskim. To idealna opcja dla osób niezmotoryzowanych. Cechuje nas profesjonalizm, troska o pacjenta i doświadczenie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie a większość naszych lekarzy to współpracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Powiązani ze światem akademickim są zorientowani w nowoczesnych metodach leczenia stomatologicznego oraz świadczenia usług z zakresu protetyki. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, nabywając nowych umiejętności i zdobywając kolejne tytuły naukowe. Wszystko to składa się na najwyższą jakość oferowanych usług w naszej klinice w Warszawie. Możesz być pewien, że ze swoim problemem a nawet skomplikowanym przypadkiem trafiasz w odpowiednie ręce. Skomplikowane problemy stomatologiczne, wymagające profesjonalnego podejścia i dużej wiedzy stają się dla naszych lekarzy ciekawym wyzwaniem. Od nas nigdy nie usłyszysz, że nic więcej nie da się zrobić w Twoim przypadku. Każdy przypadek jest dla naszego personelu wyzwaniem medycznym i naukowym. Nasz zespół lekarzy stara się wykonywać usługi dentystyczne na najwyższym poziomie w pełni profesjonalizmu. Cechuje nas otwartość, uprzejmość oraz zrozumienie pacjenta.

Jesteśmy dumni, że nasze starania i zaangażowanie od lat przekładają się na wysoki poziom zadowolenia klientów. To właśnie klienci są naszą wizytówką. Staramy się dbać o ich piękny, zdrowy naturalny uśmiech, który mogą zachować na lata. Specjalizujemy się również w wstawianiu implantów. Materiały na których pracujemy są najwyższej jakości, najwyższej klasy renomowanych marek. Wiemy, że jest to ważne aby pacjent z wykonanej usługi był zadowolony na lata a nie na chwilę. 

Perfekt MED to wyjątkowe miejsce w którym masz gwarancję jakości usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przekonania się na sobie o naszych wysokich kompetencjach. Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (3)
Gabriela
Polecam wybielanie zębów w Perfekt MED. Super miejsce, gdzie można skorzystać z usług stomatologicznych. Podczas zabiegu czulam się rewelacyjnie, już od momętu wejscia do gabinetu.
Angelika Ochyra
Super centrum stomatologiczne, jestem zadowolona że jest położone blisko przystanku - gwarantuje to mi łatwy dojazd.
Jeśli chodzi o jakość wykonania usługi oceniam na bardzo wysoką. Podejście do pacjenta jest naprawdę okej. Widać że personel jest wyrozumiały i lubi pracę z ludźmi a co więcej posiada fachową wiedzę.
Gosia
Korzystałam z usługi piaskowania zębów w Centrum Stomatologicznym Perfekt Med. Personel posiada fachową wiedzę, klinika widać, że jest na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera bardzo miła, zabieg odbył się bez żadnych komplikacji. Z efektu jestem naprawdę zadowolona, zresztą zauważyli go moi bliscy.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Słomińskiego 17 lok. 7
00-195
tel: 22 100 62 22 , 508 504 60
Ocena: 5/5 (3 opinie)
ul. Kondratowicza 18/423
03-285 Warszawa
tel: 22 - 301 02 24 , 22 - 743
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Giełdowa 4
01-211
tel: 722126465
Oceń klinikę
jako pierwszy
Aleja Jana Pawła II nr 75
01-038
tel: (22) 636 46 64
Oceń klinikę
jako pierwszy
Sikorskiego 13/u1
02-758
tel: 221115005
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Wyszyńskiego 62
05-220 Warszawa
tel: 601581531
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Dermapen to urządzenie elektryczne, które w spos...
Każdy, kto choć raz w życiu próbował swoich s...
Skuteczną i bezpieczną alternatywą dla chirurgi...
Każda kobieta marzy o tym, by na długo zachować...
Odchudzanie i kształtowanie sylwetki to ciężka ...
Cienie pod oczami stanowią powszechny problem. Ni...