Zobacz również
Centrum Stomatologiczne Perfekt MED
Centrum Stomatologiczne Perfekt MED

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Centrum Stomatologiczne Perfekt MED to profesjonalna klinika, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu stomatologii istnieje na rynku już od 1995 roku. Znajduje się w sercu Warszawy dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć również transportem miejskim. To idealna opcja dla osób niezmotoryzowanych. Cechuje nas profesjonalizm, troska o pacjenta i doświadczenie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie a większość naszych lekarzy to współpracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Powiązani ze światem akademickim są zorientowani w nowoczesnych metodach leczenia stomatologicznego oraz świadczenia usług z zakresu protetyki. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, nabywając nowych umiejętności i zdobywając kolejne tytuły naukowe. Wszystko to składa się na najwyższą jakość oferowanych usług w naszej klinice w Warszawie. Możesz być pewien, że ze swoim problemem a nawet skomplikowanym przypadkiem trafiasz w odpowiednie ręce. Skomplikowane problemy stomatologiczne, wymagające profesjonalnego podejścia i dużej wiedzy stają się dla naszych lekarzy ciekawym wyzwaniem. Od nas nigdy nie usłyszysz, że nic więcej nie da się zrobić w Twoim przypadku. Każdy przypadek jest dla naszego personelu wyzwaniem medycznym i naukowym. Nasz zespół lekarzy stara się wykonywać usługi dentystyczne na najwyższym poziomie w pełni profesjonalizmu. Cechuje nas otwartość, uprzejmość oraz zrozumienie pacjenta.

Jesteśmy dumni, że nasze starania i zaangażowanie od lat przekładają się na wysoki poziom zadowolenia klientów. To właśnie klienci są naszą wizytówką. Staramy się dbać o ich piękny, zdrowy naturalny uśmiech, który mogą zachować na lata. Specjalizujemy się również w wstawianiu implantów. Materiały na których pracujemy są najwyższej jakości, najwyższej klasy renomowanych marek. Wiemy, że jest to ważne aby pacjent z wykonanej usługi był zadowolony na lata a nie na chwilę. 

Perfekt MED to wyjątkowe miejsce w którym masz gwarancję jakości usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przekonania się na sobie o naszych wysokich kompetencjach. Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Daniel

W końcu znalazłem gabinet do którego na wizyty chodzę zawsze z miłą, nie przymuszoną chęcią!

Gabriela

Polecam wybielanie zębów w Perfekt MED. Super miejsce, gdzie można skorzystać z usług stomatologicznych. Podczas zabiegu czulam się rewelacyjnie, już od momętu wejscia do gabinetu.

Angelika Ochyra

Super centrum stomatologiczne, jestem zadowolona że jest położone blisko przystanku - gwarantuje to mi łatwy dojazd.
Jeśli chodzi o jakość wykonania usługi oceniam na bardzo wysoką. Podejście do pacjenta jest naprawdę okej. Widać że personel jest wyrozumiały i lubi pracę z ludźmi a co więcej posiada fachową wiedzę.

Gosia

Korzystałam z usługi piaskowania zębów w Centrum Stomatologicznym Perfekt Med. Personel posiada fachową wiedzę, klinika widać, że jest na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera bardzo miła, zabieg odbył się bez żadnych komplikacji. Z efektu jestem naprawdę zadowolona, zresztą zauważyli go moi bliscy.