Zobacz również
Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa
Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa

 • Poniedziałek
  9:00 - 20:00
 • Wtorek
  9:00 - 20:00
 • Środa
  9:00 - 20:00
 • Czwartek
  9:00 - 20:00
 • Piątek
  9:00 - 20:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Warszawska klinika Angiochirurgii dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych. Głównym celem Kliniki zajmującej się leczeniem problemów z żyłami www.dopplerinstytut.pl jest pełne zaangażowanie oraz kompleksowość opieki nad pacjentami cierpiącymi na choroby naczyniowe przez dobrze wyszkolonego oraz doświadczonego zespołu lekarzy od problemów z naczyniami krwionośnymi składający się z grupy lekarzy których wyróżnia pasja do Flebologii. Centrum Flebologii w Warszawie https://www.dopplerinstytut.pl spotyka się wiedza i doświadczenie lekarzy, pielęgniarek oraz całego personelu medycznego jak również szczególne podejście do pacjenta który zostanie zdiagnozowany oraz fachowo leczony.  Centrum Flebologii Doppler Instytut zatrudnia lekarzy specjalistów koniecznych do leczenia chorób żylnych takich jak chirurdzy naczyniowi, specjaliscu od radiologii, specjaliści od kardiologii, chirurdzy plastyczni, interniści, lekarze ginekolodzy, dzięki którym  Klinika Angiochirurgia-Naczyniowa Doppler Instytut skupia wielu specjalistów zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych może pomóc każdej grupie pacjentów.


Warto, żebyś sprawdził inne internetowe wizytówki  Centrum Flebologicznego www.dopplerinstytut.pl:

 

Klinika zajmująca się leczeniem problemów z żyłami Doppler Instytut  zaprasza pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość umówienia się na wizytę o różnych godzinach w ciągu dnia. Klinika mieści się na ul. Josepha Conrada 24 01-922 Warszawa. Numer telefonu  22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki która dobrze zajmie się problemami np. żylaki kończyn dolnych, niewydolnością żylną a także obrzękiem tłuszczowym Centrum Chirurgii Naczyniowej www.dopplerinstytut.pl to dobre miejsce.

Przypisy artykułów chirurgii naczyniowej dla z zewnętrznych serwisów medycznych:

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Danuta Siwiecka

Polecam mgr Martyna Bazyl z Klinika Flebologii Doppler Instytut Warszawa. Zabieg został przeprowadzony fachowo, jestem zadowolony z zabiegu. Klinika Flebologii Warszawa to nowoczesna placówka, która oferuje skuteczne leczenie przez wykwalifikowanych specjalistów, polecam!

Mirek

Doświadczona kadra lekarzy, klinika posiada nowoczesny sprzęt.

Anastazja

Miły personel i świetna atmosfera w klinice, polecam.