Zobacz również
Fibryna bogatopłytkowa i-PRF
Fibryna bogatopłytkowa i-PRF

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Zachowanie atrakcyjności fizycznej, gładkiej i pięknej skóry, a tym samym komfortu psychicznego jest bardzo ważne dla wielu osób. Proces starzenia jest nieodwracalny, jednak istnieją skuteczne sposoby na jego opóźnienie.  To prawdziwy przełom w zakresie procedur odmładzających oferowanych przez medycynę estetyczną.

I-PRF to fibryna bohgatopłytkowa, jest ona pozyskiwana w ten sam sposób co osocze bogatopłytkowe, jednak ze względu na dużo wolniejszy proces wirowania fibryna bogatopłytkowa posiada inne właściwości.
Znajdujące się w niej wysokie stężenie komórek macierzystych, które korzystnie wpływają na regenerację skóry, umożliwia osiągnięcie doskonałych efektów leczniczych, w zakresie regeneracji skóry.
Stosowanie fibryny bogatopłytkowej pozyskiwanej z własnej krwi pacjenta w zabiegach odmładzających takich jak: redukcja zmarszczek, czy poprawa gęstości i elastyczności skóry jest w pełni bezpieczne, ponieważ nie generuje ryzyka nietolerancji lub wystąpienia reakcji alergicznej. Do stworzenia w pełni skoncentrowanego, czystego preparatu potrzebne są dwa specjalistyczne urządzenia: wirówka do PRF, która dokładnie oddziela osocze od krwi oraz Plasma Gel Maker do produkcji autologicznego wypełniacza tkankowego.
Jednym z zabiegów, do których używa się fibryny strukturalnej i komórkowej jest SCF+. Kuracja ta stosowana jest zwłaszcza w obszarach czoła, oczu, ust i policzków. Jej efektem jest odbudowa struktury skóry oraz poprawa jej gęstości i ujędrnienia. 

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Ania

Doskonałe efekty zastosowania podczas zabiegów, szczególnie jeśli chodzi o estetykę twarzy.