Zobacz również
Gabinet Flebologiczny dr Paluch
Gabinet Flebologiczny dr Paluch

 • Poniedziałek
  9:00 - 19:30
 • Wtorek
  9:00 - 19:30
 • Środa
  9:00 - 19:30
 • Czwartek
  9:00 - 19:30
 • Piątek
  9:00 - 19:30
 • Sobota
  9:00 - 19:30
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Dr Paluch to specjalista w leczeniu żył z Warszawy. Pracuje w Instytucie Flebologii w Warszawie, gdzie oferuje pacjentom kompleksową pomoc. Lekarz koncentruje się przede wszystkim na stawianiu właściwej diagnostyki i przeprowadzaniu nieinwazyjnych metod leczenia. Dzięki temu pacjenci gabinetu mogą skorzystać z szerokiego zakresu świadczeń, który pozwoli uniknąć skomplikowanej i obarczonej ryzykiem operacji.

Dr Paluch jest chirurgiem naczyniowym. Uzyskał certyfikat Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Jeszcze w trakcie studiów lekarskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbył liczne staże i szkolenia, między innymi na Universität Greifswald w Niemczech oraz Klinice Chirurgii i Chirurgii Plastycznej w Lizbonie. Przez rok studiował również w Hiszpanii. Praca z wybitnymi ekspertami i autorytetami z zakresu flebologii ukierunkowała dr. Palucha w dziedzinie leczenia chorób naczyń. Lekarz w 2017 roku obronił również doktorat, za który otrzymał wyróżnienie.

Gabinet zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób żylnych oraz badaniem USG żył. Stosowane są nowoczesne metody i techniki, które pozwalają usunąć żylaki, wyleczyć niewydolność żył, pajączki czy inne problemy związane z dysfunkcjami i patologiami układu naczyniowego. Żylaki są bardzo powszechną dolegliwością, która dotyka bardzo dużą część populacji.

Do gabinetu zgłaszają się nie tylko pacjenci, którzy posiadają wystające żyły na kończynach dolnych, ale także osoby, które borykają się z bolesnymi żylakami ulokowanymi w innych obszarach ciała. We wczesnym stadium problemu u większości pacjentów można zastosować bezpieczne zamykanie żył o niskim stopniu inwazyjności. Brak szybkiego wdrożenia leczenia może skutkować owrzodzeniami, a także powstawaniem zakrzepów w żyłach. W gabinecie dr. Palucha można wykonać trafną diagnozę za pomocą badania dopplerowskiego, na podstawie którego zostanie dokonana ocena problemu i zaproponowane zostanie najskuteczniejsze rozwiązanie.

Dojazd


Komentarze


Ocena: