Zobacz również
Klinika Dentis
Klinika Dentis

 • Poniedziałek
  8:00-20:00
 • Wtorek
  8:00-20:00
 • Środa
  8:00-20:00
 • Czwartek
  8:00-20:00
 • Piątek
  8:00-20:00
 • Sobota
  8:00-14:00
 • Niedziela
  -

Szczegóły o klinice


Klinika DENTIS to profesjonalna klinika stomatologiczna świadcząca usługi na najwyższym poziomie, oferując kompleksową pomoc. Oferujemy diagnostykę, profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, protetykę i implantologię. Posiadamy pięć przytulnych, klimatyzowanych gabinetów aż po protetykę i implantologię. Zostały one wyposażone w najwyższej jakości sprzęt medyczny nowej generacji.
Pomieszczenia w klinice zostały zaprojektowane z myślą o pacjentach, którzy nie przepadają za wizytami u dentysty. Gwarantuje to im poprawę likwidacje stresu przed zabiegiem dentystycznym, dobre samopoczucie, wygodę i bezpieczeństwo podczas zabiegu. 

W czasie zabiegów pacjent ma do dyspozycji lekarza stomatologa i wykwalifikowaną asystentkę stomatologiczną. Przeprowadzanie zabiegu "na cztery ręce" skutkuje milszą atmosferą oraz sprawniejsze wykonywanie zabiegu. 
Nasz zespół oferuje konsultacje, podczas których można zasięgnąć przydatnych informacji dotyczących leczenia stomatologicznego. Umożliwi to Państwu podejmowanie świadomych decyzji w wyborze usług w celu zamierzonych oczekiwań.
Do każdego pacjenta i jego problemu podchodzimy indywidualnie. Nasi lekarze wyróżniają się życzliwością, zrozumieniem, chęcią pomocy. 
Właścicielkami kliniki są Jolanta Cudna i Agata Dąbrowska, stanowią one wraz z całym personelem zgrany zespół świadczący usługi najwyższej jakości. Nasza kadra nieustannie się rozwija, poszerzając swoje kompetencje i poszukując nowości i trendów w stomatologii. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- usługi RTG w tym: tomografię komputerową 3D tzw. CBCT, cefalometrię tzw. telerentgenogram, pantomogram tzw. zdjęcie panoramiczne, rtg wewnątrzustne tzw. zdjęcie zębowe;
- usługi skaner wewnątrz-ustny CAD/CAM i Sirona Dentsply.

Pozostałe usługi to:
- periodontologię
- profilaktykę i diagnostykę
- stomatologię zachowawczą
- chirurgia,
- implantologia
- stomatologie dziecięcą
- znieczulenie i narkozę
- endodoncja
- ortodoncja
- protetyka
- stomatologia estetyczna

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Natalia

Wizyty tutaj zawsze bardzo szybko dla mnie mijają, bardzo sprawnie podchodzą do tematu. Polecam.

Grzegorz Tomczyk

Pozdrawiam miła Panią stomatolog:) Znalazłem chyba swojego nowego dentystę. Byłem bardzo zadowolony z usługi odbudowania zęba. Wizyta przebiegła pomyślnie, ząb zrobiony został naprawdę starannie, wygląda naturalnie. Jest solidnie wykończony. Klinika ogólnie bardzo przyjazna, wspaniała atmosfera.

Gosia Pelc

Naprawiałam zęba w klinice stomatologicznej w Warszawie - DENTIS. Byłam bardzo traktowana uprzejmie. Lekarz doskonale wytłumaczył co będziemy robić ze zrozumieniem mojego problemu. Pytał czy jest wszystko okej dla mojego komfortu, rozmawialiśmy, obsługa bardzo uprzejma. Polecam

Monika

Serdecznie polecam klinikę Dentis w Warszawie, miałam okazję korzystać z ich usług już wielokrotnie. Byłam kilka razy sama oraz z synkiem, który był 1 raz. Jeśli o podejście do dzieci to jestem mile zaskoczona. Mój syn nawet się nie bał i chętnie chce wrócic. Pani doktor ma naprawdę wspaniałe podejście do dzieci a dodatkowo dostał on naklejki.
Zabrałam tam syna bo sama byłam zadowolona z usług oraz gabinetu, który jest zaaranżowany dla komfortowego samopoczucia pacjenta.