Klinika Dentis

Miejsce
w Rankingu:
3
Klinika Dentis
ul. Kondratowicza 18/423
03-285 Warszawa
tel: 22 - 301 02 24 , 22 - 743 http://www.dentis-stom.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 3
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00-20:00 8:00-20:00 8:00-20:00 8:00-20:00 8:00-20:00 8:00-14:00 -

Szczegóły o klinice

Klinika DENTIS to profesjonalna klinika stomatologiczna świadcząca usługi na najwyższym poziomie, oferując kompleksową pomoc. Oferujemy diagnostykę, profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, protetykę i implantologię. Posiadamy pięć przytulnych, klimatyzowanych gabinetów aż po protetykę i implantologię. Zostały one wyposażone w najwyższej jakości sprzęt medyczny nowej generacji.
Pomieszczenia w klinice zostały zaprojektowane z myślą o pacjentach, którzy nie przepadają za wizytami u dentysty. Gwarantuje to im poprawę likwidacje stresu przed zabiegiem dentystycznym, dobre samopoczucie, wygodę i bezpieczeństwo podczas zabiegu. 

W czasie zabiegów pacjent ma do dyspozycji lekarza stomatologa i wykwalifikowaną asystentkę stomatologiczną. Przeprowadzanie zabiegu "na cztery ręce" skutkuje milszą atmosferą oraz sprawniejsze wykonywanie zabiegu. 
Nasz zespół oferuje konsultacje, podczas których można zasięgnąć przydatnych informacji dotyczących leczenia stomatologicznego. Umożliwi to Państwu podejmowanie świadomych decyzji w wyborze usług w celu zamierzonych oczekiwań.
Do każdego pacjenta i jego problemu podchodzimy indywidualnie. Nasi lekarze wyróżniają się życzliwością, zrozumieniem, chęcią pomocy. 
Właścicielkami kliniki są Jolanta Cudna i Agata Dąbrowska, stanowią one wraz z całym personelem zgrany zespół świadczący usługi najwyższej jakości. Nasza kadra nieustannie się rozwija, poszerzając swoje kompetencje i poszukując nowości i trendów w stomatologii. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- usługi RTG w tym: tomografię komputerową 3D tzw. CBCT, cefalometrię tzw. telerentgenogram, pantomogram tzw. zdjęcie panoramiczne, rtg wewnątrzustne tzw. zdjęcie zębowe;
- usługi skaner wewnątrz-ustny CAD/CAM i Sirona Dentsply.

Pozostałe usługi to:
- periodontologię
- profilaktykę i diagnostykę
- stomatologię zachowawczą
- chirurgia,
- implantologia
- stomatologie dziecięcą
- znieczulenie i narkozę
- endodoncja
- ortodoncja
- protetyka
- stomatologia estetyczna

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (3)
Grzegorz Tomczyk
Pozdrawiam miła Panią stomatolog:) Znalazłem chyba swojego nowego dentystę. Byłem bardzo zadowolony z usługi odbudowania zęba. Wizyta przebiegła pomyślnie, ząb zrobiony został naprawdę starannie, wygląda naturalnie. Jest solidnie wykończony. Klinika ogólnie bardzo przyjazna, wspaniała atmosfera.
Gosia Pelc
Naprawiałam zęba w klinice stomatologicznej w Warszawie - DENTIS. Byłam bardzo traktowana uprzejmie. Lekarz doskonale wytłumaczył co będziemy robić ze zrozumieniem mojego problemu. Pytał czy jest wszystko okej dla mojego komfortu, rozmawialiśmy, obsługa bardzo uprzejma. Polecam
Monika
Serdecznie polecam klinikę Dentis w Warszawie, miałam okazję korzystać z ich usług już wielokrotnie. Byłam kilka razy sama oraz z synkiem, który był 1 raz. Jeśli o podejście do dzieci to jestem mile zaskoczona. Mój syn nawet się nie bał i chętnie chce wrócic. Pani doktor ma naprawdę wspaniałe podejście do dzieci a dodatkowo dostał on naklejki.
Zabrałam tam syna bo sama byłam zadowolona z usług oraz gabinetu, który jest zaaranżowany dla komfortowego samopoczucia pacjenta.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Słomińskiego 17 lok. 7
00-195
tel: 22 100 62 22 , 508 504 60
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Plac Dąbrowskiego 12
00-055
tel: 48 22 826 60 60, 48 601 2
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Kondratowicza 18
03-285
tel: 227435020
Oceń klinikę
jako pierwszy
Obrzeżna 5
02-691
tel: 505138033
Oceń klinikę
jako pierwszy
Al. gen. Chruściela 31
Rembertów
tel: 663021595
Oceń klinikę
jako pierwszy

Cienie pod oczami stanowią powszechny problem. Ni...
Szkodliwe działanie czynników zewnętrznyc...
Pocenie się to naturalny proces fizjologiczny, kt...
Odchudzanie i kształtowanie sylwetki to ciężka ...
Każda kobieta marzy o tym, by na długo zachować...
Każdy, kto choć raz w życiu próbował swoich s...