Zobacz również
Klinika Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa
Klinika Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Specjaliści zatrudnieni w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów oferują badanym z podejrzeniem nowotworu opiekę na najwyższym poziomie, jaką każdy badany uzyska na każdym etapie. W centrum istnieje wariant przeprowadzenia rozpoznania podejrzanych zmian oraz ich leczenia sktecznymi metodami. Centrum Onkologii Warszawa świadczy usługi także dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich, wsparcie w postaci dietetyka i psychologa, jak również badania profilaktyczne i leczenie zachowawcze.

W Centrum Terapii Nowotworów można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, którzy zatrudnieni są w najlepszych ośrodkach onkologicznych w województwie mazowieckim i jego sąsiedztwie. Oferują również sposobność diagnostyki oraz leczenia w ośrodkach, w których pracują na co dzień. Kadra specjalistów w klinice została zbudowana ze szczególną starannością, tak aby, każdy badany uzyskał tutaj gruntowną pomoc w sytuacji zdiagnozowania choroby nowotworowej. Pacjenci w ośrodku mają do dyspozycji lekarzy ukierunkowanych w różnych dziedzinach onkologii. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom Onkomedica poczucie bezpieczeństwa.

Centrum Terapii Nowotworów to klinika, która została otworzona w Warszawie, aby udzielić chorym z podejrzeniem choroby onkologicznej lub ze zdiagnozowanym nowotworem kompleksowej opieki. W Onkomedica pracuje zespół wykwalifikowanych i uprawnionych lekarzy wraz z obsługą medyczną, których fundamentalnym zadaniem jest troska o bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta, dla którego opinia onkologiczna może być niepokojącym zdarzeniem, w którym wymaga wspracia i ludzkiej empatii. W centrum Onkomedica kadra specjalistów stawiają na zaufanie ze strony chorego, przez co szybciej może sprecyzować opinię i zabrać się za terapię. Badania profilaktyczne są niesłuchanie istotne, dlatego że jeżeli nowotwór zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Ireneusz

Czy mógłby ktoś polecić rzetelnego lekarza specjalistę onkologa w Warszawie?

Karolina Krężel

Polecam, to odpowiednie miejsce dla każdej osoby której przyszło zmagać się z choroba nowotworową.