Zobacz również
Klinika Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa
Klinika Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Specjaliści zatrudnieni w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów oferują badanym z podejrzeniem nowotworu opiekę na najwyższym poziomie, jaką każdy badany uzyska na każdym etapie. W centrum istnieje wariant przeprowadzenia rozpoznania podejrzanych zmian oraz ich leczenia sktecznymi metodami. Centrum Onkologii Warszawa świadczy usługi także dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich, wsparcie w postaci dietetyka i psychologa, jak również badania profilaktyczne i leczenie zachowawcze.

Zobacz powiązane internetowe katalogi Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica:

 

W Centrum Terapii Nowotworów można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, którzy zatrudnieni są w najlepszych ośrodkach onkologicznych w województwie mazowieckim i jego sąsiedztwie. Oferują również sposobność diagnostyki oraz leczenia w ośrodkach, w których pracują na co dzień. Kadra specjalistów w klinice została zbudowana ze szczególną starannością, tak aby, każdy badany uzyskał tutaj gruntowną pomoc w sytuacji zdiagnozowania choroby nowotworowej. Pacjenci w ośrodku mają do dyspozycji lekarzy ukierunkowanych w różnych dziedzinach onkologii. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom Onkomedica poczucie bezpieczeństwa.


Centrum Terapii Nowotworów to klinika, która została otworzona w Warszawie, aby udzielić chorym z podejrzeniem choroby onkologicznej lub ze zdiagnozowanym nowotworem kompleksowej opieki. W Onkomedica pracuje zespół wykwalifikowanych i uprawnionych lekarzy wraz z obsługą medyczną, których fundamentalnym zadaniem jest troska o bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta, dla którego opinia onkologiczna może być niepokojącym zdarzeniem, w którym wymaga wspracia i ludzkiej empatii. W centrum Onkomedica kadra specjalistów stawiają na zaufanie ze strony chorego, przez co szybciej może sprecyzować opinię i zabrać się za terapię. Badania profilaktyczne są niesłuchanie istotne, dlatego że jeżeli nowotwór zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Wiktoria

Polecam lekarza Michał Kozub z Onkomedica. Na pewno warto umówić się tutaj na wizytę, duża wyrozumiałość dla pacjenta i bardzo dobra opieka nad nim. Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa oferuje leczenie na bardzo wysokim poziomie, polecam wszystkim.

Badania laboratpryjne Onkomedica Warszawa

Laboratoryjne badania krwi są skutecznym sposobem kontrolowania aktualnego stanu zdrowia, a w przypadku odstępstw od normy zapewniają one nieocenioną pomoc dla lekarza, który zajmuje się postawieniem diagnozy oraz wprowadzeniem odpowiedniego leczenia. Profilaktycznie badania laboratoryjnie powinno wykonywać się raz do roku, ponieważ pozwalają one na wykrycie niepokojących zmian i procesów zachodzących w organizmie. Większość chorób powoduje zmiany w obrazie oraz składzie krwi, dlatego badania laboratoryjne są podstawowym badaniem diagnostycznym. W Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów wykonywane są badania morfologii, parametry biochemiczne oraz oznaczenie markerów nowotworowych.

– Morfologia to jedno z podstawowych badań krwi zlecanych pacjentom w celach diagnostycznych. Morfologia opiera się na szczegółowym badaniu składu krwi, dzięki czemu lekarz zyskuje informacje na temat krwinek czerwonych, białych, a także płytek krwi.

– Parametry biochemiczne dostarczają lekarzowi specjaliści cennych informacji na temat składu osocza krwi, dzięki którym będzie miał orientację w funkcjonowaniu narządów, a także stanu ogólnego nawodnienia i odżywienia. Badanie biochemiczne krwi może być wykonane ogólnie lub pod kątem szczegółowego schorzenia, ponieważ wyniki badania wskazują na poziom hormonów, białek, enzymów, a także elektrolitów czy śladowych pierwiastków w organizmie.

– Oznaczenie markerów nowotworowych odbywa się, gdy lekarz onkolog chce ocenić stopień zaawansowania choroby nowotworowej, kontrolę skuteczności zastosowanego leczenia, a także po zakończeniu leczenia, by rozpoznać lub wykluczyć nawrót nowotworu. Jeżeli podejrzewamy u pacjenta chorobę nowotworową, zwykłe badania krwi nie są wystarczające, aby potwierdzić nowotwór złośliwy.

Ireneusz

Czy mógłby ktoś polecić rzetelnego lekarza specjalistę onkologa w Warszawie?

Karolina Krężel

Polecam, to odpowiednie miejsce dla każdej osoby której przyszło zmagać się z choroba nowotworową.