Zobacz również
Kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Wraz z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność, staje się coraz bardziej wiotka i opada. Tym samym zmianie ulega kontur twarzy człowieka. ZFill deep 2 doskonale radzi sobie z tego typu efektem upływającego czasu. To lekkosprężysty roztwór zawierający usieciowany kwas hialuronowy doskonały do zabiegów wolumetrycznych czyli przywracających i nadających pełności twarzy.

Świetnie sprawdzi się również do powiększania i modelowania ust. Wykorzystuje dobroczynne działanie kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w organizmie człowieka i odpowiada za wiązanie wody. W przypadku Zfill deep 2 spotęgowano ten efekt, dzięki technologicznemu opracowaniu masy cząsteczkowej.

Preparat rekomendowany jest przez lekarzy dermatologów do osiągnięcia najlepszych efektów przy nadawaniu objętości twarzy, czy podkreślenia kości policzkowych. Dodatkowo produkt znajduje zastosowanie w redukcji bruzd nosowo- wargowych, zmarszczek typu Linie Marionetek, Lwie bruzdy, ale też w redukcji blizn czy w rewitalizacji skóry.
To dzieło niemieckiej firmy Zimmer MedizineSysteme. Za jego dystrybucję w Polsce odpowiada firma IMESO AESTHETIC GROUP oferując go w swoim sklepie internetowym. Wysoka jakość produktu, jego skuteczność i bezpieczeństwo w zastosowaniu docenili nie tylko Lekarze ze Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych w Niemczech nagradzając do tytułem Najlepszy produkt 2013, ale także sami pacjenci.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Helena

Nie zastąpiony w wolumetrii kwas hialuronowy.

~Tadeusz

Wszystkie produkty of firmy Imeso są bardzo dobre. Wykonując zabieg z wykorzystaniem urządzeń mamy pewność że wszystko się uda, a zabieg zostanie przeprowadzony poprawnie afekty utrzymają się długo.

~Marlena

Kwas hialuronowy jest idealnym rozwiązaniem do przeprowadzania zabiegów wolumetrii twarzy. Przy użyciu tego kwasu efekty widoczne są od razu i utrzymują się długo.

Martyna

Istotne i zamierzone efekty zabiegu. Struktura skóry na mojej twarzy wygląda wyjątkowo naturalnie.