Zobacz również
Kwas hialuronowy usieciowany
Kwas hialuronowy usieciowany

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Kuszące, pełne usta to marzenie wielu kobiet. Nic dziwnego taki ich kształt jest atrybutem wielu znanych piękności, które wyznaczają trendy urodowe na całym świecie. Nie wszystkie panie jednak urodziły się obfitymi ustami. Ich kontur zmienia się też z czasem oraz przez nieodpowiednią pielęgnację.

Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna Warszawa oferując naturalne i skuteczne metody wypełnienia zbyt wąskich ust. Jednym z takich preparatów jest ZFill contour 2. Ten lekkospręzysty roztwór do zastosowań śródskórnych jest produktem znanej niemieckiej firmy Zimmer Medicine Systeme. W naszym kraju jego dystrybutorem jest firma IMESO AESHETIC GOUP, która oferuje go w swoim sklepie internetowym. Zfill contour 2 to usieciowany kwas hialuronowy.
Ta substancja naturalnie występuje w organizmie człowieka, a jej podstawową funkcją jest wiązanie wody. Właściwości te świetnie nadają się do modelowania ust, ale także korygowania umiarkowanych, głębokich zmarszczek i fałd twarzy. Co ważne efekt pełnych ust nie jest przerysowany, na czym bardzo zależy pacjentom. Potwierdza to też rekomendacja Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Niemczech, który przyznali ZFill contour 2 nagrodę : Najlepszy Produkt 2013. Warto wspomnieć, że preparat ten świetnie nadaje się także do redukcji blizn, wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, Linii Marionetek, Lwich Bruzd, a także w modelowaniu różnych niedoskonałości.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Maria

Najlepsze efekty w modulowaniu osiągam przy wykorzystaniu ZFill Contour 2. Polecam.

~Justyna

Kwas bardzo skuteczny.

Łukasz

Najlepsze na rynku produkty oferowane przez firmę Zimmer Medizin Systeme.

Wiki

Stosunkowo niedawno trafiłam na ZFill contour 2, świetny wypełniacz jeśli chodzi o jakiekolwiek niedoskonałości. Polecam spróbować.