Zobacz również
OptimDent
OptimDent

 • Poniedziałek
  8 - 20
 • Wtorek
  8 - 20
 • Środa
  8 - 20
 • Czwartek
  8 - 20
 • Piątek
  8 - 20
 • Sobota
  9 - 14
 • Niedziela
  -

Szczegóły o klinice


OptimDent to wyjątkowe miejsce położone w północnej części warszawskiego śródmieścia; vis a vis Centrum Handlowego Arkadia. Dzięki czemu pacjenci mają możliwość łatwego dojazdu na miejsce m.in. metrem itp.
Nasz zespół lekarzy tworzy wykwalifikowana kadra. To ludzie z pasją i zamiłowaniem do stomatologii, których wyróżnia pełen profesjonalizm. Znajdziesz tu profesjonalną opiekę stomatologów z doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. 
Wyróżnia nas miłe podejście i zrozumienie problemu pacjenta. Nowoczesny gabinet stomatologiczny charakteryzuje się przytulnym wnętrzem. Wyposażony został w najwyższej jakości profesjonalny sprzęt medyczny. Dla komfortu naszych pacjentów wprowadzono możliwość wykonywania zdjęć rentgenowskich - pantogramu, tomografii zębów. 
Specjalizujemy się w leczeniu dzieci, dorosłych, chirurgii oraz ortodoncji. 
W ofercie znajdziemy szereg kompleksowych usług m.in.:
- kompleksowe leczenie;
- leczenie kanałowe;
- chirurgia stomatologiczna;
- implanty; 
- stomatologia estetyczna;
- ortodoncja;
- rentgen zębów;
- stomatologia dziecięca;
- higiena zębów;
- periodontologia;
- digital smile design;
- zabiegi dla lekarzy

Podczas wizyty naszych pacjentów dokładnie analizujemy, każdy przypadek, nawet te najtrudniejsze. Zachęcamy do konsultacji trudnych i skomplikowanych problemów stomatologicznych a na pewno znajdziemy optymalne i dogodne rozwiązanie dla pacjenta, wdrażając specjalistyczne leczenie. Naszym celem jest aby pacjent mógł cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem bez ubytków, próchnicy przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz usługi w dogodnych cenach w porównaniu do innych gabinetów na rynku. Zachęcamy więc do regularnych kontroli, jest to gwarancją pięknych naturalnie zębów. 
Jeśli planujesz dla swojego dziecka pierwszą wizytę u dentysty nasi specjaliści doskonale zajmą się Twoją pociechą. Lekarze specjalizujący się w stomatologii dziecięcej posiadają kwalifikacje i pasję do pracy z dziećmi. Zapraszamy!

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Beata

Doskonale działająca stomatologia dziecięca, nie w każdej placówce potrafią tak sprawnie zająć się najmłodszymi pacjentami. Polecam wszystkim rodzicom udać się tutaj ze swoja pociechą.

kasia

Pozdrawiam miła Panią doktor, która wyrywała mleczaka mojemu synkowi dziś o godz 9:00. Naprawdę personel godny polecenia, Pani Dr ma duże podejście do dzieci. Moj edziecko bało się iść do dentysty ale jak po raz 1 było w tym gabinecie stres opadł. Pani doktor doskonale starannie tłumaczyła synkowi co bedzie robione, dzieki czemu dziecko było spokojniejsze. Widać, że lubi pracę z ludźmi oraz w szczególności dziecmi.

Artur

Korzystam z OptimDent w Warszawie z całą rodziną. Dzieci są zadowolone i nie boją się panicznie dentysty. Ja i żona również jesteśmy zadowoleni, ponieważ usługi są wykonywanie rzetelnie i dokładnie, pracują na wysokiej jakości materiałach.

Gosia

Polecam OptimDent, doskonałe podejście do pacjenta. Gabinet został tak zaaranżowany, że uspokaja i zwalcza stres. Usługi za każdym razem wykonane są fachowo i profesjonalnie.