Zobacz również
REHAVITAE Medycyna Estetyczna Ostrowiec
REHAVITAE Medycyna Estetyczna Ostrowiec

 • Poniedziałek
  8:00 - 19:00
 • Wtorek
  8:00 - 19:00
 • Środa
  8:00 - 19:00
 • Czwartek
  8:00 - 19:00
 • Piątek
  8:00 - 15:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Innowacyjna placówka zdrowia Rehavitae  to wykwalifikowana placówka medyczna, położna w Ostrowcu Świętokrzyskim w Małopolsce, niedaleko Sandomierza. Gabinet terapii składa się przede wszystkim z specjalistycznych lekarzy, w tym z fizjoterapeutów, ortopedów, chirurgów, pulmonologów, urologów i rehabilitantów. Specjaliści podchodzą do pacjentów bardzo indywidualnie i jednocześnie z pełnym zainteresowaniem. W Rehavitae   wykorzystywane są nowoczesne technologie oraz skuteczne metody, dzięki którym na pewno otrzymasz pomoc w leczeniu.

Oferta tego centrum medycznego Rehavitae  jest bardzo szeroka. Pacjenci mogą wybrać na przykład zabiegi nie tylko dotyczące rehabilitacji i osteopatii, ale także dotyczące medycyny estetycznej. Oprócz tego wybierając Klinikę Rehavitea możemy zbadać się nowoczesnym urządzeniem do ultrasonografii, aby przekonać się co dokładnie kryje się pod twoją skórą. Lekarz dokładniej postawi diagnozę i rozpocznie skuteczne leczenie.  Rehavitae   posługując się najnowszym technologiom i innowacyjnym procedurom, oferuje zabiegi z wieli obszarów medycyny w tym z ortopedii, pulmonologii, terapii manualnej, czy urologii.

Sprawdź inne medyczne katalogi Rehavitae:


Zaletą przychodni niewątpliwie jest na pewno to, że koncentruje lekarzy z tak wielu dziedzin medycyny w jednym miejscu. Z kliniki mogą skorzystać zarówno pacjenci, problemami natury pulmonologicznej, szukające zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, czy potrzebujące rehabilitacji. Przychodnia usługi medyczne w korzystnych cenach. Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski to doskonały wybór. Centrum medyczne Rehavitae cieszy się dobrymi opiniami. Klienci chętnie polecają zabiegi w Rehavitae innym. Wejdź na stronę https://www.rehavitae.pl - umów się na wizytę, skorzystaj z usług Rehavitae i ciesz się zdrowiem!

Dojazd


Komentarze


Ocena: