Zobacz również
Wirówka do osocza bogatopłytkowego  PRP
Wirówka do osocza bogatopłytkowego PRP

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Osocze bogatopłytkowe PRP pozwala na poprawę wyglądu skóry w sposób bezpieczny i mało inwazyjny. Wykorzystuje się w tym celu substancję, która jest w pełni biozgodna z organizmem pacjenta, ponieważ pozyskiwana jest bezpośrednio z jego krwi.

Zawarte w osoczu komórki macierzyste i czynniki wzrostu pobudzają regenerację skóry i przyczyniają się do jej odnowy biologicznej. Z zabiegu mogą skorzystać osoby, które uczulone są na preparaty z kwasem hialuronowym, a nie chcą korzystać z botoksu. Pozyskany z krwi pacjenta preparat nie wiąże się z ryzykiem reakcji alergicznej bądź odrzuceniem przez organizm.
Zabieg musi być przeprowadzony jednak przez doświadczonego lekarza. Oprócz tego, duże znaczenie ma również sprzęt i narzędzia, które są wykorzystywane do pozyskiwania osocza.
Wykorzystuje się w tym celu specjalną wirówkę, która pozwala oddzielić osocze od krwi. Niezbędne jest również zastosowanie specjalnych próbówek dedykowanych do zabiegów iniekcyjnych.
Certyfikowane próbówki do osocza bogatopłytkowego dostarcza firma MesoLogic. Zabieg wykonywany jest metodą mezoterapii i korzystnie wpływa na ukrwienie skóry pobudzając ją do regeneracji. Pozwala spłycić zmarszczki i wygładzić skórę, ujędrniając ją i poprawiając jej elastyczność.
Efekty utrzymują się przez około pół roku. Zabieg przynosi również widoczną poprawę w leczeniu łysienia, pobudzając włosy do wzrostu. Informacje na temat przebiegu zabiegu oraz sposobie pozyskiwania osocza bogatopłytkowego PRP znajdują się na stronie www.osocze-bogatoplytkowe-prp.pl.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Renia

Niezbędne urządzenie w zabiegach z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej. Profesjonalny sprzęt.