Zobacz również
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Możliwość łagodzenia bólu za pomocą urządzeń chłodzących jest świetną alternatywą dla tradycyjnych metod znieczulających. Jednym z takich urządzeń jest Zimmer Z Cryo Mini Cooler stworzony przez niemiecką firmę Zimmer MedicinSysteme.

Ta innowacyjna chłodziarka ma wszechstronne możliwości. Świetnie sprawdzi się jako znieczulenie przy zabiegach laserem, np. usuwanie tatuażu, doskonale złagodzi też ból podczas zabiegów iniekcyjnych, dermatologicznych, peelingach czy kwasach medycznych. Można stosować ZCryo mini Cooler zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu, ponieważ nie ingeruje ono w sam zabieg, a proces schładzania następuje bezdotykowo.
Produkt rekomendowany jest do przeprowadzania krótkich (15 min ) zabiegów. Wytwarzany strumień chłodnego powietrza może osiągnąć temperaturę -12 st C. Warto podkreślać, że o skuteczności oraz bezpieczeństwie stosowania świadczą certyfikaty CE, FDA i ISO. Dzięki zastosowanej technologi oczyszczania i osuszania powietrza urządzenie to nie zanieczyszcza powierzchni skóry.
Jego działanie opiera się na przefiltrowaniu powietrza gabinetowego, a następnie schłodzenie go przez zamknięty układ. Dużą zaletą Z Cryo Mini Cooler jest także łatwość w obsłudze- konserwacja opiera się na tym, by raz w tygodniu opróżnić wodę i wyczyścić filtr.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Pola

Pacjentki dobrze reagują na zabiegi z wykorzystaniem tego urządzenia.

~Andrzej

Zabiegi z wykorzystaniem Zimmer Z Cryo Mini Cooler od teraz są szybsze i mniej bolesne niż przed zakupem tego urządzenia. Idealnie schładza miejsce, w którym został przeprowadzony zabieg, a klienci są bardzie zadowoleni z komfortu, przeprowadzanych zabiegów.

~Dariusz

Dla mnie najlepsze urządzenie na rynku.

Leon

Wielozadaniowe urządzenie. Korzystam od niedawna z powodzeniem. Świetna obsługa ze strony IMESO, dzięki.

~Magdalenka

Chłodziarka Zimmer Z Cryo Mino Cooler to jedyne urządzenie które by działało tak dobrze