Zobacz również
Specjalistyczny Gabinet Lekarski TOMMED
Specjalistyczny Gabinet Lekarski TOMMED

 • Poniedziałek
  8:00 do ostat
 • Wtorek
  8:00 do ostat
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
 • Sobota
 • Niedziela

Szczegóły o klinice


Specjalistyczny Gabinet Lekarski TOMMED to miejsce w którym otrzymasz w pełni profesjonalną pomoc naszych wykwalifikowanych dermatologów z wieloletnia praktyką. Nasz zespół lekarzy wyróżnia miłe podejście i zrozumienie pacjenta. Swoje trafne diagnozy opierają o swoją fachową wiedzę. Ponadto nieustannie pogłębiają swoją wiedzę dotyczącą dermatologii w tym nowoczesnych metod leczenia uciążliwych chorób i problemów skórnych.
Dzięki zabiegom pacjenci mogą poprawić stan swojej skóry, cieszyć się jej dobrym wyglądem co wpływa na ich samopoczucie i komfort życia. 
Klinika w swej ofercie posiada m.in. diagnozowanie chorób skóry, włosów, paznokci u osób dorosłych i dzieci. Skutecznie leczymy trądzik zwykły i różowaty, grzybice, choroby alergiczne skóry, wypadanie włosów. 
Najważniejsze jest bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów, dlatego też w trosce o zdrowie naszych i zadowolenie z efektów zabiegów nasz gabinet został wyposażony w najnowszej generacji sprzęt medyczny. Gabinet posiada znakomite warunki do przyjmowania pacjentów w tym jest sterylnie czysty. 
Problemy skórne z którymi nie dajesz sobie rady z Tommed to już przeszłość.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Dominika

Polecam to miejsce, specjaliści tutaj potrafią zaradzić na każdą przypadłość i szybko podjąć kroki w kierunku leczenia.

Wiktoria

Diagnoza trafna, Pani dermatolog przyjela mnie pozno gdzie inne kliniki sa juz zamkniete. Jestem wdzieczna.

Monika

polecam moje TOMMED, lekarze tam naprawde posiadaja dużą wiedzę a co najwazniejsze lubia ludzi
nie mam poczucia ze lekarz chce mnie splawic

marika

Byłam na wizycie u dermatologa w Tommed. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, lekarz wytłumaczył moją chorobe czym się charakteryzuje. Dał mi zalecenia. Jestem zadowolona.