Jakie witaminy dla kobiet

Jakie witaminy dla kobiet

Każda kobieta marzy o tym, by na długo zachować młody i świeży wygląd. Warto jak najwcześniej zacząć suplementować dietę, by dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość witamin i minerałów, które za to odpowiadają. Naturalnym i podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje ją we właściwej kondycji jest kwas hialuronowy. Jego ilość zmniejsza się wraz z upływem czasu, przez co skóra traci jędrność i elastyczność, a tym samym młody i piękny wygląd. Zaczynają pojawiać się na niej zmarszczki i bruzdy. Dodatkowo skóra wiotczeje przez co takie partie twarzy jak policzki opadają, tracąc swoją objętość. Braki kwasu hialuronowego można uzupełnić przez przyjmowanie i podawanie preparatów, które zawierają tą substancję.

Jednym z nich jest GOLD-VIT dla kobiet. To suplement diety, w składzie którego znajdują się izoflawony sojowe, ekstrakt z zielonej herbaty, a także kwas foliowy. Tak zbilansowany skład pozwoli kompleksowo zadbać o skórę od wewnątrz. Jest on bezpieczny i nie podrażnia żołądka. Dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ten suplement diety polecany jest dla wszystkich kobiety, zwłaszcza tych, które narażone są na duży stres i prowadzą aktywny tryb życia. GOLD-VIT dla kobiet zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia oraz wspiera układ nerwowy.

Oprócz suplementacji, braki kwasu hialuronowego można uzupełnić także przez podawanie tzw. wypełniaczy z kwasem hialuronowym wstrzykując je bezpośrednio w skórę. Wygładzanie zmarszczek w ten sposób to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest on również bardzo bezpieczny i skuteczny.
Kwas hialuronowy wstrzyknięty bezpośrednio w linię zmarszczek skutecznie spłyca głębokie bruzdy nosowo-wargowe i redukuje zmarszczki wokół oczu. Zabieg taki wykonywany jest w gabinecie estetycznym Dr Parda. Jest dedykowany tym wszystkim, którzy chcą na długo zachować młody wygląd.
Przed zabiegiem miejsce wstrzyknięcia znieczulane jest specjalistycznym kremem. Zapewnia on odpowiedni komfort pacjentowi podczas wykonywania wstrzyknięć. Następnie za pomocą cienkich igieł lub specjalistycznych kaniul kwas hialuronowy jest precyzyjnie wprowadzany do skóry.
Zaczyna on wiązać wodę w okolicy podania, czego efektem jest zwiększenie objętości skóry i wygładzenie zmarszczek. Rezultaty zabiegu są widoczne od razu po jego wykonaniu. Zabieg jest krótki i pacjent może powrócić do normalnej aktywności po wyjściu z gabinetu. Po pół roku do roku od zabiegu kwas hialuronowy zostaje stopniowo zmetabolizowany. Z tego względu zaleca się po takim czasie powtórzyć procedurę dla podtrzymania rezultatu. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do innych wypełniaczy, np. toksyny botulinowej, efekt po zabiegu kwasem jest bardzo naturalny.

Komentarze pacjentów (0)
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Oceń klinikę
jako pierwszy
Oceń klinikę
jako pierwszy
Oceń klinikę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń klinikę
jako pierwszy

Dermapen to urządzenie elektryczne, które w spos...
Pocenie się to naturalny proces fizjologiczny, kt...
Z Wave i Z Wave Pro to urządzenia wyprodukowane p...
Każdy, kto choć raz w życiu próbował swoich s...
Odchudzanie i kształtowanie sylwetki to ciężka ...
Szkodliwe działanie czynników zewnętrznyc...